Vrstvotvorné oleje – tvrdý voskový olej

zpět na rozdělení
Eukula_premium hardwax oil+_extramatt_2,5l_Mockup (2)

euku premium hardwax oil +

Novinka - tvrdý voskový olej! Vrstvotvorný olej na bázi rostlinných olejů pro přirozený vzhled povrchu a snadnou údržbu. Zvýšená odolnost vůči vodě. Po zaschnutí přirozeně matný. Jednoduchá aplikace válečkem. Rychlé schnutí. Dobrá nasávací schopnost, elastický film. Zvýrazňuje strukturu dřeva a dává mu teplý barevný tón. V případné kombinaci s přísadou euku premium nature add bude redukováno zvýraznění a dosaženo efektu „surové dřevo“. Ideální kombinací je přidání reaktivního tvrdidla euku master FS, které zaručí mimořádnou odolnost povrchu a rychlé schnutí (např. pro silně zatěžované prostory). Jako 2K varianta pouze pro profesionální použití. Naolejovaný povrch má protiskluz R9. Zvýšení protiskluzu na R10 je možné dosáhnout přidáním přísady R10 Antislip Add.

Optické varianty: mat a extramat

Balení: 1 l, 2,5 l

Brožura ke stažení: Všechny informace k tvrdému voskovému oleji, přísadám a celý přehled stavebnicového systému najdete ZDE.

Technické listy: cz

Bezpečnostní listy: czsk

Eukula_master_250ml_Mockup_D (2)

euku master FS /reaktivní tvrdidlo pro všechny oleje/

Reaktivní tvrdidlo. Vytvoří z produktů euku oil 1 FS, euku oil 2 plus FS, euku color oil a euku premium hardwax oil+ špičkové 2-komponentní oleje s nejvyšší kvalitou. Neobsahuje rozpouštědla, vylepšená vytvrzovací vlastnost oleje, zvýšená odolnost povrchu, zlepšené vázání pigmentu.

Balení: 100 ml, 250 ml

Technické listy: cz

Bezpečnostní listy: czsk

Eukula_euku_premium_nature_add_250ml_Mockup_D (2)

euku premium nature add

Novinka! Systémová přísada do euku premium hardwax oil+. Přísada redukuje zvýraznění dřeva, které pak vypadá „jako surové a neošetřené“. Poměr míchání je 10:1. Tekutý preparát pro jednoduché použití. Efektivní výsledek.

Balení: 250 ml

Technické listy: cz

Bezpečnostní listy: czsk

R10_Etikett_mockup_D (2)

euku premium antislip R10 add

Novinka! Systémová přísada do euku premium hardwax oil+. Strukturotvorná přísada pro zvýšení protiskluznosti. Poměr míchání je 10:1. Tekutý preparát pro jednoduché použití. Efektivní výsledek. Protiskluzná třída R10 dle BGR 181 a DIN 51130.

Balení: 250 ml

Technické listy: cz

Bezpečnostní listy: czsk

zpět na začátek