Twister 17“ Red - červený zrnitost 400

Pro náročné čištění opotřebených kamenných podlah. Kotouče Twister™ Red účinně odstraní škrábance a skvrny a zanechají čistý matný povrch, dobře připravený pro další kroky Twister™. Dokonale vyčistí keramickou dlažbu Taurus - slinutá dlažba (zašedlost, stopy po pneumatikách, mastnotách, ...)

Twister 17“ White - bílý zrnitost 800

První krok čištění metodou Standard nebo Intensive Twister™. Kotouče Twister™ White odstraní drobné škrábance a zanechají sametově matný a čistý povrch, dobře připravený pro další kroky Twister™.

Twister 17“ Yellow - žlutý zrnitost 1500

Druhý krok čištění metodou Standard nebo Intensive Twister™. Tato fáze zanechává dobře připravený povrch pro poslední krok metody Twister™.

Twister 17“ Green - zelený zrnitost 3000

Poslední krok čištění metodou Standard nebo Intensive a také každodenní údržby podlahy. Při pravidelné aplikaci tento krok zaručí účinnou údržbu a vysoký lesk. Kotouče Twister™ Green jsou ideální pro všechny typy podlahových materiálů, jako například kámen, vinyl či linoleum. Jsou vhodné pro vysokootáčkové leštění materiálů HTC Superfloor ™, terazza a přírodního kamene. Kotouče Twister™ Green jsou také velmi účinné pro leštění elastických podlah ošetřených polymerním nátěrem.

zpět na začátek