PU Color + PU Design = nová podlaha za jeden den

PU COLOR je systém renovace povrchu stávající podlahy barevným polyuretanovým nátěrem.

Aplikace je vhodná pro všechny elastické podlahy /PVC, CV, linoleum, kaučuk/, pro lité podlahy cementové, epoxidové a polyuretanové, pro keramickou dlažbu a průmyslové podlahy - viz informační leták PU Color.

zpět na rozdělení
CC-PU-Color_5,5kg_Mockup (2)

PU Color

PU Color je speciální barevný permanentní 2-komponentní nátěr na polyuretanové bázi pro barevnou renovaci povrchu různých typů podlah. Pouze pro profesionální použití. Vysoce odolný ochranný film, vynikající elasticita a dobrá odolnost vůči bezbarvým chemikáliím. Výborný rozliv a přilnavost, jednoduchá aplikace. Vysoký podíl pevných částic. Barvu je možné vybírat z různých barevnic – RAL-K5, NCS, Protone, Sikkens 4041 /s výjimkou světélkujících a metalických barev/, možná je také výroba na základě předloženého vzorku. Další informace ve speciálním ceníku.

Pozor: Určené pouze pro odborné, vyškolené  a certifikované prováděcí firmy. Výroba barvy vždy na zakázku. Dodací lhůta cca 10 pracovních dnů od uhrazení zálohy na barvu.

Ceny jednotlivých tónů RAL-K5 najdete ve speciálním ceníku včetně krytí a vydatnosti. Vždy zadat přesně číslo RAL!

Balení: 1 kg + tvrdidlo 90 ml, 5,5 kg + tvrdidlo 500 ml

Ke stažení: Informační leták PU Color / Leták - PU Design - popis systému a výhod / Brožura - PU Design - Děláme ze starého nové

Video: PU Color - aplikace barvy včetně techniky čipsování. / PU DESIGN - různé kreativní techniky.

Technické listy: cz

Bezpečnostní listy: czsk

barevne-cipsy-cervena

Čipsy /pro vsyp do barvy PU Color/

Barevné čipsy pro čipsování nátěru PU Color. 14 barev umožňuje vytvářet působivé barevné kombinace. Detaily a přesné popisy jednotlivých barev najdete v Ceníku PU Color a příslušeství.

zpět na začátek