PU Color a PU Design

Barevná renovace povrchu všech typů elastických podlah – PVC, vinyl, CV, linoleum, kaučuk. Barevné povrchové úpravy a renovace povrchu všech litých podlah minerálních, epoxidových a polyuretanových. Barevné intarzie, grafika, loga – neomezené možnosti dle vašich představ a přání.

zpět na rozdělení

PU Color + PU Design = nová podlaha za jeden den

PU COLOR je systém renovace povrchu stávající podlahy barevným polyuretanovým nátěrem.

Aplikace je vhodná pro všechny elastické podlahy /PVC, CV, linoleum, kaučuk/, pro lité podlahy cementové, epoxidové a polyuretanové, pro keramickou dlažbu a průmyslové podlahy - viz informační leták PU Color.

CC-PU-Color_5,5kg_Mockup (2)

PU Color

PU-Color je speciální barevný permanentní 2-komponentní nátěr na polyuretanové bázi pro barevnou renovaci povrchu různých typů podlah. Pouze pro profesionální použití. Vysoce odolný ochranný film, vynikající elasticita a dobrá odolnost vůči bezbarvým chemikáliím. Výborný rozliv a přilnavost, jednoduchá aplikace. Vysoký podíl pevných částic. Barvu je možné vybírat z různých barevnic – RAL-K5, NCS, Protone, Sikkens 4041 /s výjimkou světélkujících a metalických barev/, možná je také výroba na základě předloženého vzorku. Další informace ve speciálním ceníku.

Pozor: Určené pouze pro odborné, vyškolené  a certifikované prováděcí firmy. Výroba barvy vždy na zakázku. Dodací lhůta cca 10 pracovních dnů od uhrazení zálohy na barvu.

Ceny jednotlivých tónů RAL-K5 najdete ve speciálním ceníku včetně krytí a vydatnosti. Vždy zadat přesně číslo RAL!

Balení: 1 kg + tvrdidlo 90 ml, 5,5 kg + tvrdidlo 500 ml

Ke stažení: Informační leták PU Color / Leták - PU Design - popis systému a výhod / Brožura - PU Design - Děláme ze starého nové

Video: PU Color - aplikace barvy včetně techniky čipsování. / PU DESIGN - různé kreativní techniky.

Technické listy: cz

Bezpečnostní listy: czsk

barevne-cipsy-cervena

Čipsy /pro vsyp do barvy PU Color/

Barevné čipsy pro čipsování nátěru PU Color. 14 barev umožňuje vytvářet působivé barevné kombinace. Detaily a přesné popisy jednotlivých barev najdete v Ceníku PU Color a příslušeství.

Transparentní speciální 2K-PU vrchní laky pro systém PU Color

DrSchutz_Booklet_PU-NE0_extramatt_5l_Mockup_D (2)

PU NEO

Světová novinka! Inovativní ekologický 2K-polyuretanový lak na vodní bázi zesíťovaný pomocí látky Carbodiimid. Pro dlouhodobou ochranu podlah. Nízké emise, neobsahuje rozpouštědla! Nemá žádné označení symbolem nebezpečí, neobsahuje isokyanáty! Odolný ochranný film, vynikající elasticita a dobrá odolnost vůči bezbarvým chemikáliím. Vynikající rozliv a přilnavost, jednoduchá aplikace. Pouze pro profesionální použití! Aplikace je možná jako jednovrstvý systém (1x 100 ml/m2) nebo dvouvrstvý systém (2x 50 ml/m2). Redukuje přilnavost nečistot a ulehčuje běžné čištění. Vysoký podíl pevných částic. Žádné vlastní žloutnutí. Protiskluzná třída R9.

Stupně lesku: mat, extramat.

Balení: 900 ml + tvrdidlo 90 ml, 5 l + tvrdidlo 500 ml

Informační leták: První informace k tomuto "zelenému" polyuretanovému laku najdete v tomto letáku.

Technické listy: cz

Bezpečnostní listy: czsk

CC-PU-ochranná_5l_Mockup_D (2)

PU Siegel

Původní český název: PU ochranná vrstva

Speciální 2K-polyuretanový lak na vodní bázi pro dlouhodobou ochranu podlah. Pouze pro profesionální použití. Redukuje přilnavost nečistot a ulehčuje běžné čištění. Vysoce odolný ochranný film, vynikající elasticita a odolnost vůči bezbarvým chemikáliím. Aplikace je možná jako jednovrstvý systém (1x 100 ml/m2) nebo dvouvrstvý systém (2x 50 ml/m2). Vynikající rozliv a přilnavost, jednoduchá aplikace. Vysoký podíl pevných částic. Žádné vlastní žloutnutí. Testováno dle norem DIN 18032-2 a DIN EN 14904, vhodný pro sportovní podlahy (mat/extramat). Velmi nízké emise (EMICODE: EC1 R). Protiskluzná třída R9 (PU Siegel mat).    Upravená receptura!

Stupně lesku: lesklý, matný, extramatný, ultramatný.

Balení: 900 ml + tvrdidlo 90 ml, 5 l + tvrdidlo 500 ml

Ke stažení: Informační leták / Brožura - Pro každý objekt optimální ochrana podlahy / Brožura - Dr. Schutz PU Profi systémy pro každou podlahu

Videoukázky: 

PU Siegel - postup přípravy povrchu a aplikace laku na nových podlahách.

PU Siegel - renovace strukturovaných a nopových povrchů.

PU Siegel - co zvládne a jak funguje si můžete pustit zde.

Technické listy: cz

Bezpečnostní listy: czsk

CC-PU-Anticolor_pololesk_2l_Mockup_D (2)

PU Anticolor pololesk

Speciální 2K-polyuretanový nátěr na vodní bázi s mimořádně vysokou hustotou zesíťování a tím zvýšenou odolností proti barevným chemikáliím, migraci změkčovadel a chemikáliím (pro nejvyšší odolnost vůči barevným chemikáliím doporučujeme hedvábně lesklou verzi produktu - PU Anticolor pololesk). Pouze pro profesionální použití. Redukuje přilnavost nečistot a ulehčuje běžné čištění. Odolný ochranný film, vynikající elasticita. Vynikající rozliv a přilnavost, jednoduchá aplikace. Vysoký podíl pevných částic. Nízké emise (EMICODE: EC2 R). Protiskluzná třída R9 (PU Anticolor extramat).

Stupně lesku: hedvábně lesklý.

Balení: 2 l + tvrdidlo 500 ml

Ke stažení: Informační letáky pro různé typy objektů - Nemocnice / Autosalony /  Kadeřnické salony

Video: PU Anticolor chrání podlahu před dezinfekcemi a barvamiale také před nevratným zabarvením, které vzniká migrací změkčovadel z gumy.

Technické listy: cz

Bezpečnostní listy: czsk

PU Anticolor /extramat, mat/

Speciální 2K-polyuretanový nátěr na vodní bázi s mimořádně vysokou hustotou zesíťování a tím zvýšenou odolností proti barevným chemikáliím, migraci změkčovadel a chemikáliím (pro nejvyšší odolnost vůči barevným chemikáliím doporučujeme hedvábně lesklou verzi produktu). Pouze pro profesionální použití. Redukuje přilnavost nečistot a ulehčuje běžné čištění. Odolný ochranný film, vynikající elasticita. Vynikající rozliv a přilnavost, jednoduchá aplikace. Vysoký podíl pevných částic. Nízké emise (EMICODE: EC2 R). Protiskluzná třída R9 (PU Anticolor extramat).

Stupně lesku: matný, extramatný

Balení: 900 ml + tvrdidlo 2x 90 ml, 5 l + tvrdidlo 2x 500 ml

Ke stažení: Brožura - Dr. Schutz PU Profi systémy pro každou podlahu

Technické listy: cz

Bezpečnostní listy: czsk

Doplňkové produkty a penetrace

R10_Etikett_mockup_D (2)

R10 Antislip Add

Změna názvu! Přísada pro tvorbu struktury ke zvýšení protiskluznosti povrchu. Pro Dr. Schutz 2K-Laky na vodní bázi a pro laky eukula strato v posledním nátěru. Tekutý preparát pro jednoduché použití. Efektivní výsledek. Protiskluzná třída R10 dle BGR 181 a DIN 51130. Bez VOC.

Balení: 500 ml

Technické listy: cz

Bezpečnostní listy: czsk

DrSchutz_Gebinde_AntislipAdditiv_440g_Mockup_GB (2)

R11 Antislip Add

Změna názvu! Přísada na bázi keramiky s hrubší zrnitostí. Pro všechny Dr. Schutz 2K-laky a pro laky eukula strato. Díky této povrchové struktuře se významně zvýší protiskluznost. Vzhledem ke kulaté formě zrna je dosaženo silné struktury, ale povrch není náchylný na špinění. Protiskluzná skupina C pro mokré prostory dle DIN 51097. Protiskluzná třída R11 při použití se všemi 2K-laky Dr. Schutz a eukula. Pouze pro profesionální použití. Bez VOC.

Balení: 440 g

Technické listy: cz

Bezpečnostní listy: czsk

DrSchutz_DuroPlus_L_1l Kopie (2)

duro plus L Add

Změna názvu! Tekutá přísada pro zvýšení odolnosti nátěru proti poškrábání a ke zmatnění nátěru. Pro všechny varianty produktů Dr. Schutz PU Siegel, Dr. Schutz PU Anticolor a 2K-laky eukula. Lehké zpracování, efektivní výsledek. Bez VOC.

Balení: 1 l

Ke stažení: Informační leták pro zatěžované objekty.

Video: Jak funguje ochranný nátěr, který je vytvrzený přísadou duro plus L Add si můžete prohlédnout zde.

Technické listy: cz

Bezpečnostní listy: czsk

CC-Lino Primer_2l_Mockup_D (2)

Lino Primer /penetrace pro linoleum/

2-komponentní penetrace pro savé linoleum. Aplikace válečkem. Pouze pro profesionální použití. Redukuje poréznost a připravuje podklad pro následné ošetření. Dobrá nasávací schopnost, stejnoměrná optika, jednoduché použití. Optimální pro následně aplikované Dr. Schutz 2K-PU nátěry nebo Dr. Schutz Tvrdé ochranné vrstvy.

Balení: 2 l + tvrdidlo 90 ml

Technické listy: cz

Bezpečnostní listy: czsk

CC-Super-Bond_5l_D (2)

Super Bond

Aktivační penetrace pro nesavé silikátové podklady před konečnou aplikací vrchních nátěrů Dr. Schutz PU Anticolor, Dr. Schutz PU Color a Dr. Schutz UV PU Siegel. Bez rozpouštědel, jednoduché použití, netvoří film. 

Balení: 5 l 

Video: Prohlédněte si, jakou přilnavost k podkladu má PU-nátěr díky penetraci Super Bond

Technické listy: cz

Bezpečnostní listy: czsk

CC-Primer_5l_Mockup_D (2)

Primer /pro minerální cementové podlahy/

Penetrace na vodní bázi pro laboratoří Dr. Schutz povolené savé minerální podklady na cementové bázi před konečným lakováním Dr. Schutz PU Siegel nebo Dr. Schutz PU Anticolor. Aplikace válečkem. Redukuje savost, vylepšuje přilnavost následných nátěrů. Dobrá nasávací schopnost, stejnoměrná optika, jednoduché použití. 

Balení: 5 l

Technické listy: cz

Bezpečnostní listy: czsk

PU DESIGN - barevná grafika PU Color může být oživena různými technikami:

Technika mramorování

Technika mramorování

Na připravený barevný podklad PU Color je touto "malířskou" technikou aplikována druhá kontrastní barva pomocí mramorovací kostky a dekoračního válečku. Vzniká jedinečná a neopakovatelná podlaha, která je vždy unikátem a originálem.

Video: Ukázka aplikace techniky mramorování nátěru PU Color.

Technika špachtlování

Technika špachtlování

Na připravený barevný podklad PU Color je touto špachtlovací technikou aplikována druhá kontrastní barva pomocí dvojité ocelové špachtle. Vznikne zcela nový vzhled povrchu podlahy, který bude vždy originální a neopakovatelný.

Video: Ukázka aplikace techniky špachtlování nátěru PU Color.

Brožura motivů PU Design ke stažení zde: PU Design Brožura - DE

Referenční fotografie si můžete prohlédnout zde.

zpět na začátek