Pomocné nářadí pro olejování a lakování

zpět na rozdělení
Dr_Schutz_Click_tyč

Click -Teleskopická tyč 150-300 cm

Velmi kvalitní tyč z kombinace hliníku a skelného vlákna s integrovaným Click systémem pro snadné a bezpečné spojení s držákem válečku. 2-komponentní držadlo pro optimální úchop.

DrSchutz_Steckbügel

Držák válečku bodák - 25 cm s Click-systémem

Novinka! Držák válečku s jehlovým bodákem a Click systémem držadla. Ideální ve spojení s Click-teleskopickou tyčí.   

DrSchutz_Strato Lackrolle

Lakovací váleček strato 25 cm

Novinka! Speciální váleček pro aplikaci všech laků strato.

UA_Rolle2

Hardwax oil váleček 25 cm

Novinka! Speciální váleček pro aplikaci tvrdého voskového oleje euku premium hardwax oil+.

DrSchutz_Hardwaxoil Rolle 10cm

Hardwax oil váleček 10 cm

Novinka! Speciální váleček pro aplikaci tvrdého voskového oleje euku premium hardwax oil+ na malých plochách a krajích. V nabídce je společně s držákem válečku 10 cm.

Zubehoer_treppenrolle

Lakovací váleček schodišťový 10 cm

Držák válečku 10 cm

 Váleček pro malé plochy, rohy a kraje - pro všechny 2K-PU nátěry Dr. Schutz a všechny laky a základní laky eukula. V nabídce je společně s držákem válečku 10 cm.

Dr_Schutz_Packshots_1113_0033

Držák válečku s košem – 25 cm

Lakovací váleček Aquatop 25 cm (šířka 25 cm, vlas 10 mm)

SuperPU-Profi váleček 25 (šířka 25 cm, vlas 6mm)

Aquatop jsou speciální válečky pro všechny Dr. Schutz 2K-PU nátěry a všechny laky a základní laky eukula.

SuperPU-válečky jsou speciálně vyvinuty pro aplikaci nátěru Super PU Siegel a barev PU-Color (cca 100g/m²).

Dr_Schutz_Packshots_1113_0044

Držák válečku - 50 cm

Lakovací váleček Aquatop 50 (šířka 50 cm, vlas 10 mm)

SuperPU-Profi váleček 50 (šířka 50 cm, vlas 6mm)

Aquatop jsou speciální válečky pro všechny Dr. Schutz 2K-PU nátěry a všechny laky a základní laky eukula.

SuperPU-válečky jsou speciálně vyvinuty pro aplikaci nátěru Super PU Siegel a barev PU-Color (cca 100g/m²).

Eimer15L

Lakovací nádoba 15 litrů a PE-sáček

Pro všechny strato laky a 2K-PU nátěry. Velký PE-sáček je univerzální pro vložení do obou lakovacích nádob - 15 a 22 litrů. 

Profi-Fahreimer_25L

Profi lakovací nádoba 22 litrů

Novinka! Pojízdná lakovací nádoba šetří při práci čas a námahu. Díky plastovým kolečkům se nádoba lehce pohybuje po povrchu i při úplném naplnění bez toho, aby poškodila čerstvě nalakované povrchy. Ve spojení s vhodným PE-sáčkem zaručuje nádoba ergonomickou, efektivní a hospodárnou práci. Díky své velikosti je ideální pro lakování velkých ploch. Objem: 22 litrů. Rozměry včetně koleček: 54x27x33 cm.

Velký PE-sáček je univerzální pro vložení do obou lakovacích nádob - 15 a 22 litrů.

Lackwanne_Farbwanne31x35

Lakovací a olejovací vana

Novinka! Perfektní pomůcka pro profesionální zpracování laků, olejů, tvrdých voskových olejů pomocí válečků nebo štětců. Ideální pro aplikaci tvrdých voskových olejů. Díky otírací ploše je možné nátěry ideálně dávkovat. Ve spojení s průhlednou vložkou je možné tuto lakovací vanu používat stále dokola. Rozměry: 32x35 cm.

Lackwannen-Blistereinsatz_Tiefzieheinsatz - Kopie

Průhledná vložka do lakovací a olejovací vany

Novinka! Transparentní vložka pro lakovací vanu 32x35 cm. Díky této vložce je možné vanu používat neustále dokola. Rozměry: 32x35 cm. Objem: 1 litr.

Flächenstreicher_1

Plošný štětec 20 cm

Novinka! Vysoce kvalitní plošný štětec ze dřeva + přírodní štětiny + ocelový držák na tyč. Pro aplikaci olejů a lazur ve venkovním i vnitřním prostředí. Díky velmi jemným štětinám je mimořádně vhodný pro aplikaci olejů na povrchy s výraznou strukturou, jako např. jemně rýhované terasové dílce nebo také silně strukturované dřevěné podlahy v interiérech.

Profi-Heikörperpinsel 50 mm

Profi štětec zárohák 50 mm

Novinka! Plochý štětec s přírodními štětinami. Díky hustotě štětin, zahnuté hlavě a dlouhému držáku je štětec ideální pro práci na těžce přístupných místech. Štětec je vhodný pro všechny laky na vodní bázi a na bázi rozpouštědel .

RFQ-2017-243 FineLine-Tape_Pro Tape_gelb

Pro Tape

Novinka! Kvalitní profesionální páska se střední až dobrou lepivostí. Je možné ji bezezbytku odlepit také z citlivých povrchů. Díky Pro Tape je možné vytvořit extrémně ostré barevné a lakové hrany, neboť nedojde k podtečení. Vysoká UV-odolnost. Ideální také pro lepení na sraz u ochranné fólie Protect Fleece. Rozměry: 38 mm x 50 bm.

RFQ-2017-244 PVC-Schutzband_Safe Tape_weiss

Safe Tape

Novinka! Stabilní PVC-ochranná páska s dobrou lepivostí. Safe Tape je určena pro ochranu, např. olepení nábytku při základním čištění. Páska odolává vodě a má také vysokou odolnost vůči rozpouštědlům. Chráněný objekt není tudíž poškozen při potřísnění čistícím roztokem nebo rozpuštěnými nečistotami. Také olepené podlahové plochy jsou chráněny před vlivem silných čistících prostředků nebo laků, apod. Vhodnost použití na choulostivé povrchy je nutné předem otestovat. Rozměry: 50 mm x 33 bm.

Floorliner-vapor-Wh

Protect Fleece

Novinka! Difuzní vlies. Role: šířka 1 m, délka 50 bm. Zakrytí čerstvě nalakovaných nebo naolejovaných povrchů už po 48 hodinách*. Vysoce kvalitní speciální ochranný vlies pro zakrytí čerstvě nalakovaných nebo naolejovaných ploch. Dr. Schutz Protect Fleece se vyznačuje vysokou prodyšností a současně odolností vůči vodě. Voda nebo jiná tekutá média nemohou shora proniknout, ale vodní páry mohou zespodu díky speciální membráně „vydýchat“ nahoru.

* Zakrytí Dr. Schutz Produktů je již po 48 hodinách možné (při 20°C a 50% relativní vlhkosti vzduchu)!.

T-Wischer

T-Wischer a T-Wischer potah

Nářadí pro aplikaci ošetřovacích olejů  euku refresher und euku care oil. Pevná konstrukce plastu bez kloubu pro účinné vmasírování olejů.

Polierwolltuch1

Leštící bavlněný hadr

 Pro leštění a dosoušení přebytků olejů a ošetřovacích olejů eukula. Nasazení možné na jednokotoučový stroj SRP1 a Floorboy.

Spachtel1

Špachtle dvojitá ocelová

Dvojitá špachtle. Nerez se zaoblenými hranami pro tmelení a olejování parket.

Staubbindetuch

Prachovka

Pro snadné a rychlé odstranění brusného prachu pouhým setřením. Prachovku lze podložit pop plochý mop nebo pod Padmeister. 5 kusů v sáčku.

zpět na začátek