Pomocné nářadí pro čištění a ošetřování

zpět na rozdělení
_vyr_146drzak_padu_rucni

Padmeister s ručním držákem

Novinka! Ruční držák na malé pady. Pro ruční dočišťování a zdrsňování míst, které nejsou přístupné pro stroj nebo Padmeister na tyči.

Padmaster

Padmeister Systém

Padmeister-držák na ruční pady a ruční pady – bílý, zelený a PU-sanační pad šedý (Velikost 250x120x8 mm). Pro lehké odstraňování vosků a ochranných vrstev na malých plochách a také v rozích a na hranách ve spojení se zeleným padem. Bílý jemný pad slouží k čištění odolných nečistot, rýh od podpatků, zbytků lepidel apod. Pad šedý – pro přípravu podlah s PU/PUR-úpravou povrchu na krajích a rozích před aplikací CC-PU-ochranné vrstvy.

idi-mop-13

Profi Mop

Komplet se skládá z následujících jednotlivých dílů: Univerzální tyč 140 cm, PM-skládací držák, PM-Potah Bavlna, PM-Potah Mikrovlákno 40 cm. Ideální Mop-systém pro aplikaci polymerních disperzí a také pro běžné denní vytírání malých a středních ploch. Potah Bavlna/Polyester slouží k jednoduchému nanášení polymerních disperzí a k ekonomickému běžnému vytírání podlah, které jsou ošetřeny polymerním nátěrem. Potah Mikrovlákno umožňuje optimální denní vytírání podlah s PU/PUR-úpravou povrchu. Rychlá práce díky jednoduchému nasazování mopu.

Wischwiesel

Lasička mop

Speciální hustý rozmývák pro jednoduchou odbornou aplikaci polymerních nátěrů na elastických podlahách a také na dřevěných a korkových podlahách v domácnostech a malých objektech.

zpět na začátek