Čisticí a ošetřovací produkty

Správné denní čištění kamene a keramiky udržuje povrch v bezvadném optickém stavu, speciální produkty doplňují impregnace a prodlužují jejich životnost. 

zpět na rozdělení
CristalCare_10L

WEISS CRISTAL CARE - čistič pro lesklé povrchy (netvoří vrstvy, čištění beze šmouh)

Čistí a ošetřuje bez jakýchkoli šmouh, aniž byste museli povrch znovu leštit. Výrobek neobsahuje vosky a silikony a nevytváří mikro vrstvy. Je určen speciálně pro každodenní čištění vysoce lesklých povrchů z přírodního kamene, umělého kamene, keramiky a jemné kameniny.

Vydatnost: 2.500-5.000 m2/l

Balení: 1 l, 5 l, 10 l

Technické listy: cz

3_Boden_10L

WEISS DREI BODEN - čistí, chrání, ošetřuje (pravidelné doplňování impregnace)

Prostředek na údržbu všech impregnovaných podlahových krytin z přírodního a umělého kamene. Odstraňuje nečistoty z domácnosti, ošetřuje povrch kamene a doplňuje impregnaci. Čistění, ochrana a údržba v jednom kroku. Velmi vydatný koncentrát.

Vydatnost: 500-2.500 m2/l

Balení: 1 l, 5 l, 10 l

Technické listy: cz

Seidenseife_10L

WEISS SEIDENSEIFE - přírodní čistící a ošetřovací mýdlo

Na všechny kamenné povrchy. Neobsahuje louhy a tenzidy. Obsahuje přírodní saponiny k čištění a fibroin a sericin (extrakty z přírodního hedvábí) k ošetření. Vyrábí se podle tradičního receptu. Pro denní čištění. Přírodní produkt.

Vydatnost: 500-2.500 m2/l

Balení: 1 l, 5 l, 10 l

Technické listy: cz

DREI_Spray

WEISS DREI SPRAY - ošetřovací sprej pro malé plochy, 3v1 čistí-chrání-ošetřuje

Pro denní čištění impregnovaných povrchů z přírodního kamene, kuchyňských pracovních desek, stolů, parapetů. Ideální i pro vanu a sprchu. Nastříkat, setřít, hotovo. Čistí, ošetřuje a doplňuje stávající impregnace. Také na plast, nerezovou ocel a keramické varné desky.

Balení: 500 ml

Technické listy: cz

zpět na začátek