Ošetřovací prostředky & refresher pro středně zatěžované objekty

Tvrdé ochranné vrstvy a ošetřovací prostředky pro pravidelné ošetřování a oživování povrchu podlah .

zpět na rozdělení
Secura_5l_Mockup_D

Secura tvrdá ochranná vrstva

Hedvábně matná, metalicky zesíťovaná polymerní disperze s vysokou odolností vůči rýhám od podpatků. Pro ošetření základně vyčištěných podlah. Chrání podlahy, snižuje přilnavost nečistot a usnadňuje běžné čištění. Bezpečnost při chůzi zůstává zachována. Vhodná také pro sanaci ochranného nátěru metodou High-Speed. Splňuje požadavky normy DIN 18032 pro sportovní podlahy.

Balení: 5 l, 10 l

Technické listy: cz

Datový list složek: cz

Bezpečnostní listy: czsk

SG Lesk_5l_Mockup_D

SG Lesk tvrdá ochranná vrstva

Lesklá, metalicky zesíťovaná polymerní disperze s vysokou odolností vůči rýhám od podpatků. Pro ošetření základně vyčištěných podlah. Chrání podlahy, snižuje přilnavost nečistot a usnadňuje běžné čištění. Bezpečnost při chůzi zůstává zachována. Vhodná také pro sanaci ochranného nátěru metodou High-Speed.

Balení: 5 l, 10 l

Technické listy: cz

Datový list složek: cz

Bezpečnostní listy: czsk

Medica_5l_Mockup_D

Medica tvrdá ochranná vrstva

Speciální, hedvábně lesklá, metalicky zesíťovaná polymerní disperze se zvýšenou odolností vůči dezinfekčním prostředkům a alkoholovým preparátům.  Pro ošetření základně vyčištěných podlah. Chrání podlahy, snižuje přilnavost nečistot a usnadňuje běžné čištění. Bezpečnost při chůzi zůstává zachována. Vhodná také pro sanaci ochranného nátěru metodou High-Speed.

Balení: 5 l

Technické listy: cz

Datový list složek: cz

Bezpečnostní listy: czsk

CC-Mat-3000PU_5l_Mockup_D (2)CC-Mat-3000PU_750ml_Mockup_D (2)

Mat 3000PU

Matná polymerní disperze pro ošetření nově položených nebo základně vyčištěných podlah a pro oživení podlah s PU-úpravou povrchu. Pro domácnost a objekt. Neobsahuje kovy. Chrání podlahu elastickým, protiskluzným ochranným filmem. Zamezuje přilnutí nečistot a usnadňuje běžné čištění. Nyní ještě matnější – pro přirozený optický vzhled. Splňuje požadavky normy DIN 18032 (kluznost) pro sportovní podlahy. 

Balení: 750 ml, 5 l, 10 l

Instruktážní video pro práci s produktem si můžete pustit zde.

Leták: Informační leták k produktu je ke stažení zde.

Technické listy: cz

Datový list složek: cz

Bezpečnostní listy: czsk

CC-Lesk-3000PU_Booklet_5l_Mockup_D (2)CC-Lesk-3000PU_750ml_Mockup_D (2)

Lesk 3000PU

Lesklá polymerní disperze pro ošetření nově položených nebo základně vyčištěných podlah a pro oživení podlah s PU-úpravou povrchu. Pro domácnost a objekt. Neobsahuje kovy. Chrání podlahu elastickým, protiskluzným ochranným filmem. Zamezuje přilnutí nečistot a usnadňuje běžné čištění. Je vhodná pro sanaci ochranného nátěru metodou High-Speed.  

Balení: 750 ml, 5 l, 10 l

Technické listy: cz

Datový list složek: cz

Bezpečnostní listy: czsk

DrSchutz_Scratchfix-Floor-Repair-Set_Mockup - kopie (2)

ScratchFix PU Repairset

Řešení pro lokální sanaci škrábanců a bílého zlomu na vinylových a ostatních PVC podlahovinách. Obsahuje PU Repair Spray pro sanaci jemných škrábanců, PU Repair Fix pro opravu hlubších škrábanců a ostatní příslušenství dle návodu pro zpracování. Optimálně laděn dle optiky moderních designových podlah.

Instruktážní video pro práci s opravnou sadou si můžete pustit zde.

Obsah:

  • PU Repair Spray 400 ml
  • PU Repair Fix
  • Plastová škrabka
  • Šedý pad
  • Prachovka

Bezpečnostní listy: czsk

zpět na začátek