DEMA DEKOR CZ s.r.o. - Specialista na renovace všech povrchů - Výhradní obchodní partner značek Dr. Schutz®, eukula® a distributor Weiss® pro ČR a SR

    DSC_0001            

Již 20 let se DEMA DEKOR CZ profiluje jako profesionál v oblasti renovace povrchů. Není důležité, jestli se jedná o veškeré interiérové podlahoviny a povrchy nebo je nutné řešit venkovní prostory. Společnost dokáže najít dlouhodobá řešení také pro veškeré exteriérové materiály. Díky ucelenému a vysoce kvalitnímu systému produktů Dr. Schutz®, eukula® a Weiss®, které zahrnují základní čističe, speciální čističe, odstraňovače skvrn a samozřejmě také tmely, oleje, barevné oleje, polyuretanové laky, venkovní oleje, zpevňující penetrace, zvýrazňující penetrace a několik druhů hloubkových impregnací, je možné nabídnout každému zákazníkovi vhodné řešení.

Společnost Dr. Schutz® Group je v Evropě číslo v oblasti renovace, ošetřování a čištění podlahovin. Rok 1955 byl rokem zrodu původně malé firmy Chema Chemie, která se postupem času proměnila v dnešní výrobně-obchodní skupinu Dr. Schutz® Group. Za 60 let se mnohé změnilo. Byla postavena nová továrna na zelené louce, rozšířena výzkumná a vývojová laboratoř, postaveno nové školicí centrum Dr. Karl Schutz Schulungsakademie a mnoho jiného. Dr. Schutz® Group se stal stálicí a celosvětově silným hráčem v oblasti čištění, ošetřování, ochrany a renovace všech typů podlahovin. V současné době patří do skupiny tyto značky: Dr. Schutz®, eukula® a scratchnomore®. Krátké představení společnosti vám zprostředkuje toto video.

   dr-schutz-produktion-ho   group3


Produktové systémy Dr. Schutz® jsou ideální pro všechny elastické podlahy - PVC, vinyl, linoleum, kaučuk, pro lité podlahy cementové, polyuretanové a epoxidové, pro laminátové podlahy, textilní podlahy a kusové koberce. Renovační nátěry na tvrdé podlahy jsou buď transparentní (extramatné, matné, lesklé) nebo barevné dle RAL, NCS2 a Sikkens, což umožňuje nekonečné možnosti grafiky na podlahách. Pro koberce se mimo suchého čištění nabízí také impregnační nástřiky.

Značka eukula® nabízí kvalitní a velmi komplexně provázaný sortiment povrchových úprav pro dřevěné a korkové podlahy. Oleje a barevné oleje je možné používat samostatně nebo přelakovat některým 2K-polyuretanovým lakem strato. Tvrdé voskové oleje snáší maximální objektové zatížení. Pro dřevo se nabízí několik louhů, které dokáží krásně podbarvit dřevinu před olejováním a mnoho jiných možností. eukula = to nejlepší pro vaše dřevo a korek!


Logo_fuer_pdf

WEISS Steinpflege je významný rakouský výrobce specializující se na ošetřování kamene a keramiky, který se vypracoval na technologickou špičku v oblasti ochrany kamene. Cílem bylo vyvinout produkty, které budou šetrné vůči uživateli a životnímu prostředí. Samozřejmostí musí být jejich prvotřnídní kvalita a vlastnosti. Impregnace na vodní bázi s ochrannou látkou fluoropolymer se řadí k nejlepším produktům na trhu.

Systémy WEISS® jsou vhodné pro mramor, žulu, pískovec, vápenec, přírodní a umělý kámen všeobecně, keramiku, kameninu, Cotto, cihlu, kabřinec, Solnhofenský kámen, beton, teraso, vymývaný beton, omítky, kov, plasty a sklo. 

 

Dr. Schutz®, eukula® a Weiss® = trojnásobná síla, dlouhá životnost a kvalita povrchových úprav.

zpět na začátek