Nářadí, pomůcky, opravné sady, stroje a příslušenství

Pro aplikace jednotlivých produktů pro vás vybíráme jen ty nejlepší stroje a nářadí.

zpět na rozdělení

Sprejové manuální čištění

DrSchutz_Spraymop_0314_0036_klein

Spray Mop - sprejové manuální čištění

Obsah: Kompletní sprejový mop. Ideální pro denní čištění všech tvrdých podlah, jako PVC, linoleum, CV, designový vinyl, kamenné podlahy a všechny dřevěné, korkové a laminátové podlahy. Díky snadnému spouštění sprejové páčky lze docílit mlhového vytírání a tím snadného čištění i těch povrchů, které jsou choulostivé na vlhkost. Optimální také pro čištění po ukončení pokládky.    

Upozornění: Pro zamezení poškození SprayMopu a povrchu podlahy používat pouze produkt Spraymax nebo jiné vhodné koncentrované čističe Dr. Schutz a eukula.

Video: Na tomto videu je ukázka použití produktu Spraymax ve spojení se sprejovacím mopem Spray Mop.

Opravné sady

DrSchutz_Scratchfix-Floor-Repair-Set_Mockup - kopie (2)

Scratch Fix PU Repairset

Řešení pro lokální sanaci škrábanců a bílého zlomu na vinylových a ostatních PVC podlahovinách. Obsahuje PU Repair Spray pro sanaci jemných škrábanců, PU Repair Fix pro opravu hlubších škrábanců a ostatní příslušenství dle návodu pro zpracování. Optimálně laděn dle optiky moderních designových podlah. Obsah: PU Repair Spray 400 ml, PU Repair Fix, Plastová škrabka, Šedý pad, Prachovka.          

Video: Na těchto třech ukázkách uvidíte použití celé sady Scratch Fix PU Repairset, práci se sprejem Scratch Fix Spray a použití opravného fixu Scratch Fix.
  

Bezpečnostní listy: czsk

MAGIC ROLLER – kartáč pro ruční suché čištění koberců

Magic_Roller_0213_0032

Magic Roller Kartáč

Komplet - kartáč a teleskopická tyč. Magic Roller je textilní kulatý kartáč pro lehké vmasírování předstřiku Fresh Up2v1 a granulátu Carpetlife prášek do koberce. Vhodný pro velur do výšky vlasu 10 mm a nízkou smyčku ze syntetických vláken. Ideální pro čištění malých ploch a odstraňování skvrn. Teleskopická tyč, rychlá a jednoduchá obsluha.

Čistící pady

Pads_diagonal

HQ Superpady Ø410 mm

Pady ve vysoké kvalitě 'High Quality' pro mimořádný,       v celé ploše padu rovnoměrný a delší výkon.  Tloušťka padu: 20 mm. Barvy: bílý, červený, zelený, hnědý.

PAD Ø410 mm

Standardní čistící pady v tloušťce 10 mm. Barvy: bílý, červený, zelený, černý.

PADY pro Floor Boy

Čistící pady rozměrově určené pro malý stroj Floor Boy. Kvality a barvy: Pad z mikrovlákna, Pad červený,

Pad zelený, Pad bílý, Pad filcový.                            

Použití padů:

Bílý – Leštící pad pro elastické podlahy. Pad pro leštění barevných olejů a pro doolejování dřevěných povrchů.

Červený – Čistící pad pro elastické podlahy. Pad pro základní čištění dřevěných povrchů a pro čištění před aplikací ošetřovacích prostředků.

Zelený – Pad pro čištění po pokládce a pro základní čištění před aplikací polymerních nátěrů u všech podlah, které nejsou choulostivé na mechanické zatížení.

Hnědý – sanační pad pro podlahy ošetřené polymerními nátěry.

Černý – základní čištění s vysokým podílem brusných částic.

Mikrovláknový – pro čištění koberců padem a pro intenzivní čištění kamenných podlah.

Filcový – pro odstranění přebytků oleje při doolejování dřeva nebo korku.

Brusné mřížky

Gitterleinen

Brusná mřížka Ø410 mm

Brusné mřížky pro různé operace. Mezibroušení laku, odbrušování starých nátěrů apod. Zrnitosti: 60, 80, 100, 120.

Pomocné nářadí pro čištění a ošetřování

_vyr_146drzak_padu_rucni

Padmeister s ručním držákem

Novinka! Ruční držák na malé pady. Pro ruční dočišťování a zdrsňování míst, které nejsou přístupné pro stroj nebo Padmeister na tyči.

Padmaster

Padmeister Systém

Padmeister-držák na ruční pady a ruční pady – bílý, zelený a PU-sanační pad šedý (Velikost 250x120x8 mm). Pro lehké odstraňování vosků a ochranných vrstev na malých plochách a také v rozích a na hranách ve spojení se zeleným padem. Bílý jemný pad slouží k čištění odolných nečistot, rýh od podpatků, zbytků lepidel apod. Pad šedý – pro přípravu podlah s PU/PUR-úpravou povrchu na krajích a rozích před aplikací CC-PU-ochranné vrstvy.

idi-mop-13

Profi Mop

Komplet se skládá z následujících jednotlivých dílů: Univerzální tyč 140 cm, PM-skládací držák, PM-Potah Bavlna, PM-Potah Mikrovlákno 40 cm. Ideální Mop-systém pro aplikaci polymerních disperzí a také pro běžné denní vytírání malých a středních ploch. Potah Bavlna/Polyester slouží k jednoduchému nanášení polymerních disperzí a k ekonomickému běžnému vytírání podlah, které jsou ošetřeny polymerním nátěrem. Potah Mikrovlákno umožňuje optimální denní vytírání podlah s PU/PUR-úpravou povrchu. Rychlá práce díky jednoduchému nasazování mopu.

Wischwiesel

Lasička mop

Speciální hustý rozmývák pro jednoduchou odbornou aplikaci polymerních nátěrů na elastických podlahách a také na dřevěných a korkových podlahách v domácnostech a malých objektech.

Pomocné nářadí pro olejování a lakování

Dr_Schutz_Click_tyč

Click -Teleskopická tyč 150-300 cm

Velmi kvalitní tyč z kombinace hliníku a skelného vlákna s integrovaným Click systémem pro snadné a bezpečné spojení s držákem válečku. 2-komponentní držadlo pro optimální úchop.

DrSchutz_Steckbügel

Držák válečku bodák - 25 cm s Click-systémem

Novinka! Držák válečku s jehlovým bodákem a Click systémem držadla. Ideální ve spojení s Click-teleskopickou tyčí.   

DrSchutz_Strato Lackrolle

Lakovací váleček strato 25 cm

Novinka! Speciální váleček pro aplikaci všech laků strato.

UA_Rolle2

Hardwax oil váleček 25 cm

Novinka! Speciální váleček pro aplikaci tvrdého voskového oleje euku premium hardwax oil+.

DrSchutz_Hardwaxoil Rolle 10cm

Hardwax oil váleček 10 cm

Novinka! Speciální váleček pro aplikaci tvrdého voskového oleje euku premium hardwax oil+ na malých plochách a krajích. V nabídce je společně s držákem válečku 10 cm.

Zubehoer_treppenrolle

Lakovací váleček schodišťový 10 cm

Držák válečku 10 cm

 Váleček pro malé plochy, rohy a kraje - pro všechny 2K-PU nátěry Dr. Schutz a všechny laky a základní laky eukula. V nabídce je společně s držákem válečku 10 cm.

Dr_Schutz_Packshots_1113_0033

Držák válečku s košem – 25 cm

Lakovací váleček Aquatop 25 cm (šířka 25 cm, vlas 10 mm)

SuperPU-Profi váleček 25 (šířka 25 cm, vlas 6mm)

Aquatop jsou speciální válečky pro všechny Dr. Schutz 2K-PU nátěry a všechny laky a základní laky eukula.

SuperPU-válečky jsou speciálně vyvinuty pro aplikaci nátěru Super PU Siegel a barev PU-Color (cca 100g/m²).

Dr_Schutz_Packshots_1113_0044

Držák válečku - 50 cm

Lakovací váleček Aquatop 50 (šířka 50 cm, vlas 10 mm)

SuperPU-Profi váleček 50 (šířka 50 cm, vlas 6mm)

Aquatop jsou speciální válečky pro všechny Dr. Schutz 2K-PU nátěry a všechny laky a základní laky eukula.

SuperPU-válečky jsou speciálně vyvinuty pro aplikaci nátěru Super PU Siegel a barev PU-Color (cca 100g/m²).

Lackwanne_Farbwanne31x35

Lakovací a olejovací vana

Novinka! Perfektní pomůcka pro profesionální zpracování laků, olejů, tvrdých voskových olejů pomocí válečků nebo štětců. Ideální pro aplikaci tvrdých voskových olejů. Díky otírací ploše je možné nátěry ideálně dávkovat. Ve spojení s průhlednou vložkou je možné tuto lakovací vanu používat stále dokola. Rozměry: 32x35 cm.

Eimer15L

Lakovací nádoba 15 litrů a PE-sáček

Pro všechny strato laky a 2K-PU nátěry. Velký PE-sáček je univerzální pro vložení do obou lakovacích nádob - 15 a 22 litrů. 

Profi-Fahreimer_25L

Profi lakovací nádoba 22 litrů

Novinka! Pojízdná lakovací nádoba šetří při práci čas a námahu. Díky plastovým kolečkům se nádoba lehce pohybuje po povrchu i při úplném naplnění bez toho, aby poškodila čerstvě nalakované povrchy. Ve spojení s vhodným PE-sáčkem zaručuje nádoba ergonomickou, efektivní a hospodárnou práci. Díky své velikosti je ideální pro lakování velkých ploch. Objem: 22 litrů. Rozměry včetně koleček: 54x27x33 cm.

Velký PE-sáček je univerzální pro vložení do obou lakovacích nádob - 15 a 22 litrů.

Lackwannen-Blistereinsatz_Tiefzieheinsatz - Kopie

Průhledná vložka do lakovací a olejovací vany

Novinka! Transparentní vložka pro lakovací vanu 32x35 cm. Díky této vložce je možné vanu používat neustále dokola. Rozměry: 32x35 cm. Objem: 1 litr.

Flächenstreicher_1

Plošný štětec 20 cm

Novinka! Vysoce kvalitní plošný štětec ze dřeva + přírodní štětiny + ocelový držák na tyč. Pro aplikaci olejů a lazur ve venkovním i vnitřním prostředí. Díky velmi jemným štětinám je mimořádně vhodný pro aplikaci olejů na povrchy s výraznou strukturou, jako např. jemně rýhované terasové dílce nebo také silně strukturované dřevěné podlahy v interiérech.

Profi-Heikörperpinsel 50 mm

Profi štětec zárohák 50 mm

Novinka! Plochý štětec s přírodními štětinami. Díky hustotě štětin, zahnuté hlavě a dlouhému držáku je štětec ideální pro práci na těžce přístupných místech. Štětec je vhodný pro všechny laky na vodní bázi a na bázi rozpouštědel .

RFQ-2017-243 FineLine-Tape_Pro Tape_gelb

Pro Tape

Novinka! Kvalitní profesionální páska se střední až dobrou lepivostí. Je možné ji bezezbytku odlepit také z citlivých povrchů. Díky Pro Tape je možné vytvořit extrémně ostré barevné a lakové hrany, neboť nedojde k podtečení. Vysoká UV-odolnost. Ideální také pro lepení na sraz u ochranné fólie Protect Fleece. Rozměry: 38 mm x 50 bm.

RFQ-2017-244 PVC-Schutzband_Safe Tape_weiss

Safe Tape

Novinka! Stabilní PVC-ochranná páska s dobrou lepivostí. Safe Tape je určena pro ochranu, např. olepení nábytku při základním čištění. Páska odolává vodě a má také vysokou odolnost vůči rozpouštědlům. Chráněný objekt není tudíž poškozen při potřísnění čistícím roztokem nebo rozpuštěnými nečistotami. Také olepené podlahové plochy jsou chráněny před vlivem silných čistících prostředků nebo laků, apod. Vhodnost použití na choulostivé povrchy je nutné předem otestovat. Rozměry: 50 mm x 33 bm.

Floorliner-vapor-Wh

Protect Fleece

Novinka! Difuzní vlies. Role: šířka 1 m, délka 50 bm. Zakrytí čerstvě nalakovaných nebo naolejovaných povrchů už po 48 hodinách*. Vysoce kvalitní speciální ochranný vlies pro zakrytí čerstvě nalakovaných nebo naolejovaných ploch. Dr. Schutz Protect Fleece se vyznačuje vysokou prodyšností a současně odolností vůči vodě. Voda nebo jiná tekutá média nemohou shora proniknout, ale vodní páry mohou zespodu díky speciální membráně „vydýchat“ nahoru.

* Zakrytí Dr. Schutz Produktů je již po 48 hodinách možné (při 20°C a 50% relativní vlhkosti vzduchu)!.

T-Wischer

T-Wischer a T-Wischer potah

Nářadí pro aplikaci ošetřovacích olejů  euku refresher und euku care oil. Pevná konstrukce plastu bez kloubu pro účinné vmasírování olejů.

Polierwolltuch1

Leštící bavlněný hadr

 Pro leštění a dosoušení přebytků olejů a ošetřovacích olejů eukula. Nasazení možné na jednokotoučový stroj SRP1 a Floorboy.

Spachtel1

Špachtle dvojitá ocelová

Dvojitá špachtle. Nerez se zaoblenými hranami pro tmelení a olejování parket.

Staubbindetuch

Prachovka

Pro snadné a rychlé odstranění brusného prachu pouhým setřením. Prachovku lze podložit pop plochý mop nebo pod Padmeister. 5 kusů v sáčku.

Příslušenství pro kanystry

Dávkovací pumpa

Dávkovací pumpa pro 2,5 l, 5 l a 10 l kanystry

Pro rychlé, jednoduché a přesné dávkování z 5ti a 10ti litrových kanystrů CC-Dr. Schutz. Díky dávkovači je použití produktů přesné a ekonomické. Jedno zmáčknutí = 25 ml.

VENTIL

Výpustný kohout pro kanystry 5 l a 10 l

Univerzálně použitelný výpustný kohout našroubovatelný na kanystry 5 l a 10 l. Pro bezztrátové dávkování a vypouštění čistících produktů. Ideální při horizontálním skladování.

Brusivo, Unašeče, Kartáče, Diamantové pady Dr. Schutz a DCS Twister

Pads_lineal

Dr. Schutz PU sanační pad šedý - velikost 17“

Abrazivní sanační PAD v Top-kvalitě pro jemné přebrušování elastických podlah s výrobní PUR úpravou povrchu nasucho i za mokra. Je optimální pro přípravu všech tvrdých podlah před aplikací Dr. Schutz 2K-polyuretanových ochranných nátěrů. Pozor: Práce s tímto padem vyžaduje zkušenosti. Realizátor musí rozhodnout o možnosti nasazení na konkrétním povrchu a je také poté plně odpovědný za výsledek!

 

Dr. Schutz Diamant 50 / Diamant 100 - velikost 17“

Diamantové pady zrnitosti 50 a 100 pro náročné odbrušování laku a navrstvených nátěrů z různých povrchů. Pro brusné čištění kamene, terasa a betonu. Pozor: Práce s tímto padem vyžaduje zkušenosti. Realizátor musí rozhodnout o možnosti nasazení na konkrétním povrchu a je také poté plně odpovědný za výsledek!

Twister 17“ Red - červený zrnitost 400

Twister 17“ Red - červený zrnitost 400

Pro náročné čištění opotřebených kamenných podlah. Kotouče Twister™ Red účinně odstraní škrábance a skvrny a zanechají čistý matný povrch, dobře připravený pro další kroky Twister™. Dokonale vyčistí keramickou dlažbu Taurus - slinutá dlažba (zašedlost, stopy po pneumatikách, mastnotách, ...)

Twister 17“ White - bílý zrnitost 800

První krok čištění metodou Standard nebo Intensive Twister™. Kotouče Twister™ White odstraní drobné škrábance a zanechají sametově matný a čistý povrch, dobře připravený pro další kroky Twister™.

Twister 17“ Yellow - žlutý zrnitost 1500

Druhý krok čištění metodou Standard nebo Intensive Twister™. Tato fáze zanechává dobře připravený povrch pro poslední krok metody Twister™.

Twister 17“ Green - zelený zrnitost 3000

Poslední krok čištění metodou Standard nebo Intensive a také každodenní údržby podlahy. Při pravidelné aplikaci tento krok zaručí účinnou údržbu a vysoký lesk. Kotouče Twister™ Green jsou ideální pro všechny typy podlahových materiálů, jako například kámen, vinyl či linoleum. Jsou vhodné pro vysokootáčkové leštění materiálů HTC Superfloor ™, terazza a přírodního kamene. Kotouče Twister™ Green jsou také velmi účinné pro leštění elastických podlah ošetřených polymerním nátěrem.

Interface Pad 410_150mm

Interface Pad Ø410 mm a Ø150 mm

Adapter pro pady pro nejlepší brusné výsledky s brusivem Abranet Ace. Ještě vylepšuje brusný obraz. Pružný tlumivý účinek pro šetrné práce na površích, které nejsou ideálně rovné. Použitelný na každý běžný unašeč padů s jehličkami. Optimální pro použití na tvrdých surových elastických podlahách, např. linoleum. Díky proděravění je ideální pro použití s odsáváním.

Syr – úklidová technika, mikroutěrky, oblečení

HADRIK

Praktitex Pro – utěrka z mikrovlákna 40x40 cm, 300 g/m2

Vysoce kvalitní univerzální utěrka z mikrovlákna (80% polyester / 20% polyamid). Hmotnost 45 g/ks (cca 300 g/m2). Vysoká míra nasákavosti nečistot. Dvojitě prošitý lem na okrajích. Utěrka neobsahuje silikon.

Stroje a příslušenství

SRP1

SRP 1 jednokotoučový stroj

Ideální kombinovaný stroj pro široké použití při broušení, čištění a ošetřování, např. pro mezibrus, leštění dřevěných podlah,  přebroušení potěru a stěrky, šamponování textilních podlah a také pro základní a mezistupňové čištění elastických podlah.

Ve výbavě je možno zvolit: 

Tank-nádoba na roztok
Kartáč kruhový
Držák pro pady
Brusný držák
Sací okruh
Odsávací díl
Filtrační sáčky pro SRP1

Technická data: Celkový výkon: 1500 W, Napětí: 230 V, Otáčky stroje: 150 otáček/minuta, Délka kabelu: 12 m, Průměr kartáče: 450 mm, Průměr padu: 400 mm, Hmotnost: 30 kg, CE-zkoušeno

Technické listy: cz

170830_0_e11lwbedyc

Faserpad Ø 406 mm

Po nástřiku čistícího roztoku bez obsahu tenzidů (Fresh Up 2v1) následuje čištění koberce pomocí jednokotoučového stroje (SRP1) s podloženým Faserpadem. Efektivní mezičištění koberců s vysokým plošným výkonem. Textilní povrch bude zbaven přilnutých nečistot a prachu. Tato metoda je zvláště vhodná pro koberce choulostivé na vlhkost. Velmi krátká doba schnutí, absolutní jistota při použití.

FloorBoy_freigestellt

Floor Boy

Kompletní stroj je dodáván včetně těchto součástí: Unašeč padu, Pad šedý, Pad zelený, Pad červený, Pad bílý,  Sprejová nádoba, Pad filcový, Pad z mikrovlákna. Snadno ovladatelný, pouze 33 cm široký jednokotoučový stroj pro čištění, ošetřování a oživování všech podlahovin (dřevo, korek, PVC, linoleum nebo kámen) a schodišť. Díky oscilačnímu pohybu je tento stroj velmi jednoduše a lehce ovladatelný. Připojená sprejová nádoba ulehčuje dávkování při čistících pracích.                          

Technická data: Celkový výkon: max. 290 W/230 V, Pracovní šířka: 33 cm, Délka kabelu: 7,5 m, Hmotnost: 13 kg, Oscilační otáčky: 1450 ot./min.

Technické listy: cz

TG1-1

Ventilátor TG1

Výkonný ventilátor pro podporu a významné zkrácení schnutí povrchů po čištění a po aplikaci nátěrů. Díky flexibilnímu korpusu je možné ho nastavit do jakéhokoliv směru.

Technická data: Celkový výkon: max. 125W; Napětí: 220-240V; Hmotnost: 9kg; Velikost: 69x20x67cm; Objem vzduchu: max. 8040m³/h; Otáčky: max. 1400UpM

NassaugerPS27

Vysavač na vodu PS 27

Ideální vysavač pro odsátí vody a roztoků nečistot při základním čištění. Vysoký sací výkon, objem nádoby 25 litrů. Díky nerezovému tělu je velmi robustní a může být používán pro každodenní práce. Filtrační sáček na suché vysávání umožnuje používat vysavač také pro tyto práce.

Technická data:

Celkový výkon: max. 1150W; Hmotnost: 10,4kg; Objem nádrže: 25l; Délka kabelu: 10m; Podtlak: 1190mbar

Multi-Clean350

Multi Clean 350

Výkonný kombinovaný stroj se dvěma proti sobě rotujícími válcovými kartáči je vhodný pro suché i mokré čistící práce. Pro intenzivní čištění všech povrchů v interiéru a exteriéru. Pro suché čištění koberců metodou Carpetlife. Pro hloubkové čištění teras ze dřeva, WPC a kamene ve spojení s vhodným čističem. Pro odšeďování dřevěných povrchů. Pro čištění PVC, linolea, kaučuku a kamenných podlah ve spojení s vhodným čističem. Optimální pro čištění strukturovaných povrchů. 

Technická data: Výkon motoru: 550 W, Hmotnost: 19,5 kg, Rychlost otáček kartáčů: ca. 400 ot./min, Délka kabelu: 10 m, Pracovní šířka: 350 mm.

Barvy kartáčů: Kartáč měkký = bílý / Kartáč střední = modrý / Kartáč tvrdý = hnědý / Kartáč extratvrdý = černý.

Technické listy: cz

carpetlife-freisteller (2)

Carpetlife kartáčový vysavač

Carpetlife-kartáčový vysavač 370

 

Vysoce výkonné kartáčové vysavače se dvěma motory pro účinné denní vysávání koberců. Kartáčuje a vysává také nečistoty uložené hluboko ve vlákně. Vhodný pro všechny koberce v domácnosti, které nejsou citlivé na kartáčovou mechaniku. Díky speciálnímu kloubu je velmi pohyblivý a příjemný pro obsluhu. Příslušenství: Kombinovaná hubice pro tvrdé povrchy, Hubice pro parkety, Filtrační sáček.

Technická data:

Carpetlife 310 - Výkon/Spotřeba: Jmenovitý výkon: 875 W, Energetická třída: B, Pracovní šířka mm: 310, Pohon kartáče / Ozubený řemen: 175 W, Filtrační sáček: 3,5 litru, 3-vrstvý, Hmotnost: 7 kg, Délka kabelu: 9,5 m.

Carpetlife 370 - Výkon/Spotřeba: Jmenovitý výkon: 900 W, Energetická třída: A, Pracovní šířka mm: 370, Pohon kartáče / Ozubený řemen: 200 W, Filtrační sáček: 3,5 litru, 3-vrstvý, Hmotnost: 7 kg, Délka kabelu: 9,5 m.

Technické listy: cz

Spruehboy

Sprüh Boy 2000

Hloubkové extrakční čištění - nástřik a odsávání. Čistící roztok bude nástřikem vpraven do hloubky vlákna, nečistoty rozpuštěny a odsáty. Lepivé zbytky budou vypláchnuty. Ke stroji je možné dodat toto příslušenství: Nástavec pro čištění čalounění, Adaptér pro tvrdé povrchy – 3 trysky, Sada pro tvrdé povrchy s jednou tryskou.

Technická data: Pracovní šířka: 26 cm, Rozměry: 53 x 53 x 40 cm, Nádoba na špinavou vodu: 7 l, Čistící tlak: 2,5 bar, Nádoba na čistou vodu: 6 l, Výkon sacího motoru: 1000 W, Průtok vody: 1,7 l/min, Hmotnost: 9,0 kg.

Technické listy: cz

zpět na začátek