Kompletní novinky eukula v sortimentu DEMA DEKOR CZ

dema-eukula

Společnost CC-Dr. Schutz, známá jako specialista na ošetřování a čištění všech typů podlahovin, převzala od 1. října 2012 firmu eukula, specialistu v oblasti laků a olejů na parkety a korek. V průběhu roku 2013 probíhala intenzivní vývojová práce, jejímž výsledkem je zcela nově koncipovaný sortiment laků a olejů s širokou škálou nových receptur stávajících produktů a se spoustou nových zajímavých produktů.

strato-1-komponentní laky na vodní bázi – nejpoužívanější lak v této skupině strato proffesional 31x má mimo nové receptury také tři optické varianty – hedvábně matnou, matnou a ultramatnou.

strato-2-komponentní laky na vodní bázi – zcela nově koncipovaný top lak skupiny 2K laků s nejvyšší odolností proti mechanickému a chemickému zatížení strato extreme 47x má čtyři optické varianty – lesklou, hedvábně matnou, matnou a ultramatnou.

euku-oleje – receptury u obou stěžejních olejů euku oil 1HS a tvrdého voskového oleje euku oil 2HS byly doplněny novým reaktivním tvrdidlem euku master, které umožňuje z obou těchto olejů i z barevného oleje euku color oil vytvořit také 2-komponentní variantu. Barevný olej euku color oil má15 moderních a požadovaných barev.

Distribuce nového sortimentu bude u společnosti DEMA DEKOR CZ s.r.o. zahájena 1. ledna 2014. Značka eukula bude podporovat řemeslníky a obchodníky také novými inovativními marketingovými instrumenty.
U všech produktů byl pro rok 2014 vyladěn vynikající poměr výkon-cena.
Chcete se seznámit s novým zajímavým sortimentem laků a olejů eukula?
Kontaktujte dovozce pro ČR, společnost

DEMA DEKOR CZ s.r.o., na
office@dema-dekor.cz
www.dema-dekor.cz

zpět na začátek