Impregnace

zpět na rozdělení
Baygard_5l_Mockup_DBaygard 500ml_neueFlasche

Baygard ochrana koberce

Pro impregnaci vlákna po každém čištění koberce. Odpuzuje nečistoty, stabilizuje vlákno a zamezuje zašednutí koberce. Aplikace do vlhkého koberce.

Balení: 500 ml, 5 l  

Technické listy: cz

Datový list složek: cz

Bezpečnostní listy: czsk

DrSchutz_Fleckschutz_400ml_Mockup_D

Fleckschutz

Impregnace pro dlouhodobou ochranu proti skvrnám. Tekutiny vyperlí a mohou být snadněji odsáty savým hadříkem. Je vhodný pro kůži a textilie, koberce nebo sedací soupravy.

Balení: 400 ml

Technické listy: cz

Datový list složek: cz

Bezpečnostní listy: czsk

DrSchutz_Antistatikum_400ml_Mockup_D

Antistatikum R

Zabraňuje vytváření a odstraňuje elektrostatický náboj.  Tím nedochází při dotyku s vodivými kovovými materiály (např. kliky na dveřích, karoserie automobilů, prodejní stojany), k vytváření nepříjemných elektrostatických výbojů. Zabraňuje také přilnavosti prachu na materiálech z umělých hmot (např. obrazovky, lampy, telefony). Při dodržení návodu k použití nedojde ke slepení vláken ani ke zvyšování opětovného špinění (např. na textilních podlahách). Při použití Antistatikum R nedochází k vytváření skvrn, změnám barevných tónů nebo znehodnocení materiálu (např. oblečení nebo čalounění). Podle toho, jak často jsou ošetřené plochy používány, je doba účinnosti  3 – 6 měsíců.

Oblasti použití: Koberce a textilní podlahové krytiny, oblečení ze syntetických vláken. Povrchy z umělých hmot. Dbejte pokynů ve speciálních návodech na ošetřování u oblečení nebo povrchů.

Technické listy: cz

Datový list složek: cz

Bezpečnostní listy: czsk

zpět na začátek