eukula – nové receptury olejů

dema-eukula

Značka Eukula je známa také svým systémem olejů na parkety a korek. Pro rok 2014 byly vylepšeny receptury olejů a celý systém doplněn o tvrdidlo euku master, se kterém je možné všechny stěžejní oleje použít také jako 2-komponentní variantu.

euku oil 1 HS je hloubková impregnace na bázi přírodních olejů. Je vhodná pro dřevěné a korkové podlahoviny ve všech zátěžových skupinách, pro podlahové topení; jednoduše se aplikuje, díky schopnosti pronikat do hloubky vzniká velmi odolný povrch s protiskluznou hodnotou R10 podle BGR 181. Olej lze také použít jako zvýraznění základu dřeva pod povolené strato-laky.

euku oil 2 HS je tvrdý voskový olej na bázi přírodních olejů a vosků pro impregnaci dřevěných a korkových podlahovin. Olejování a voskování v jednom pracovním kroku, silně vodoodpudivý povrch s protiskluznou hodnotou R10 podle BGR 181. Mimořádně odolný vůči zatížení.

euku color oil je barevnou modifikací oleje euku oil 1 HS. Patnáct moderních a žádaných barev umožňuje vytvářet nádherné a nápadité dřevěné a korkové podlahoviny. Také tento barevný olej je přelakovatelný povolenými strato-laky. Povrch dostává stejnoměrné zabarvení bez viditelných přesahů, barevné tóny jsou vzájemně mísitelné a ředitelné olejem euku oil 1 HS.

euku master je reaktivní tvrdidlo, které může být použito pro všechny výše uvedené oleje (euku oil 1 HS, euku oil 2 HS, euku color oil), a tím vytvořen2-komponentní olej nejvyšší kvality. Vylepšené vytvrzení oleje, zvýšená odolnost povrchu a optimální vázání barevného pigmentu. Je ideální pro použití při olejovo-lakové kombinaci s povolenými strato-laky.

euku-oil

Zajímá vás celý sortiment laků a olejů eukula?
Vyžádejte si nový katalog a ceník u dovozce pro ČR, společnosti

DEMA DEKOR CZ s.r.o.
na office@dema-dekor.cz
www.dema-dekor.cz

zpět na začátek