Doplňkové produkty a penetrace

zpět na rozdělení
R10_Etikett_mockup_D (2)

R10 Antislip Add

Změna názvu! Přísada pro tvorbu struktury ke zvýšení protiskluznosti povrchu. Pro Dr. Schutz 2K-Laky na vodní bázi a pro laky eukula strato v posledním nátěru. Tekutý preparát pro jednoduché použití. Efektivní výsledek. Protiskluzná třída R10 dle BGR 181 a DIN 51130. Bez VOC.

Balení: 500 ml

Technické listy: cz

Bezpečnostní listy: czsk

DrSchutz_Gebinde_AntislipAdditiv_440g_Mockup_GB (2)

R11 Antislip Add

Změna názvu! Přísada na bázi keramiky s hrubší zrnitostí. Pro všechny Dr. Schutz 2K-laky a pro laky eukula strato. Díky této povrchové struktuře se významně zvýší protiskluznost. Vzhledem ke kulaté formě zrna je dosaženo silné struktury, ale povrch není náchylný na špinění. Protiskluzná skupina C pro mokré prostory dle DIN 51097. Protiskluzná třída R11 při použití se všemi 2K-laky Dr. Schutz a eukula. Pouze pro profesionální použití. Bez VOC.

Balení: 440 g

Technické listy: cz

Bezpečnostní listy: czsk

DrSchutz_DuroPlus_L_1l Kopie (2)

duro plus L Add

Změna názvu! Tekutá přísada pro zvýšení odolnosti nátěru proti poškrábání a ke zmatnění nátěru. Pro všechny varianty produktů Dr. Schutz PU Siegel, Dr. Schutz PU Anticolor a 2K-laky eukula. Lehké zpracování, efektivní výsledek. Bez VOC.

Balení: 1 l

Ke stažení: Informační leták pro zatěžované objekty.

Video: Jak funguje ochranný nátěr, který je vytvrzený přísadou duro plus L Add si můžete prohlédnout zde.

Technické listy: cz

Bezpečnostní listy: czsk

CC-Lino Primer_2l_Mockup_D (2)

Lino Primer /penetrace pro linoleum/

2-komponentní penetrace pro savé linoleum. Aplikace válečkem. Pouze pro profesionální použití. Redukuje poréznost a připravuje podklad pro následné ošetření. Dobrá nasávací schopnost, stejnoměrná optika, jednoduché použití. Optimální pro následně aplikované Dr. Schutz 2K-PU nátěry nebo Dr. Schutz Tvrdé ochranné vrstvy.

Balení: 2 l + tvrdidlo 90 ml

Technické listy: cz

Bezpečnostní listy: czsk

CC-Super-Bond_5l_D (2)

Super Bond

Aktivační penetrace pro nesavé silikátové podklady před konečnou aplikací vrchních nátěrů Dr. Schutz PU Anticolor, Dr. Schutz PU Color a Dr. Schutz UV PU Siegel. Bez rozpouštědel, jednoduché použití, netvoří film. 

Balení: 5 l 

Video: Prohlédněte si, jakou přilnavost k podkladu má PU-nátěr díky penetraci Super Bond

Technické listy: cz

Bezpečnostní listy: czsk

CC-Primer_5l_Mockup_D (2)

Primer /pro minerální cementové podlahy/

Penetrace na vodní bázi pro laboratoří Dr. Schutz povolené savé minerální podklady na cementové bázi před konečným lakováním Dr. Schutz PU Siegel nebo Dr. Schutz PU Anticolor. Aplikace válečkem. Redukuje savost, vylepšuje přilnavost následných nátěrů. Dobrá nasávací schopnost, stejnoměrná optika, jednoduché použití. 

Balení: 5 l

Technické listy: cz

Bezpečnostní listy: czsk

zpět na začátek