DEMA DEKOR CZ s.r.o. * 20 let Péče o podlahy

20 LET FINAL_CIRCLE

10. června 2018 oslavíme 20. výročí založení naší společnosti. Od vstupu na trh jsme postupně začali rozšiřovat svoje aktivity v oblasti čištění, ošetřování, renovace a sanace všech typů podlahovin a povrchů. Již od svého vzniku v roce 1998 jsme výhradním partnerem německé firmy Dr. Schutz GmbH, evropského výrobce č. 1 v oblasti ošetřování a povrchových úprav elastických, textilních, dřevěných, korkových a jiných typů podlahovin. Do portfolia zastupovaných značek přibyla v roce 2014 rakouská firma Finalit Komplett-Steinpflege GmbH, díky které se rozšířila oblast působení také na přírodní a umělý kámen, beton, keramiku a mnohé jiné.

Odběratelům a zákazníkům zaručuje portfolium našich produktů absolutně ucelené systémy, které řeší téměř každý problém na podlahovině nebo povrchu. Pro odborné firmy nabízíme speciální teoretická a praktická školení na různá témata ve vlastní DemaAkademii.

Naše zaměření bude do budoucna stále stejné. Ve spolupráci se svými zahraničními partnery přinášet neustále nové, vysoce kvalitní produkty a systémová řešení v oblasti péče o všechny typy podlahovin a povrchů.

Děkujeme velmi srdečně všem svým obchdoním partnerům a zákazníkům za trvalou přízeň a těšíme se na další prohlubování vzájemné spolupráce.

zpět na začátek