CC-Dr. Schutz Inovace pro budoucnost

dema-veletrh2
Společnost CC-Dr. Schutz GmbH vystavovala na veletrhu DOMOTEX Hannover pod heslem "Inovace pro budoucnost". Návštěvníci a stálí zákazníci se mohli seznámit s celou řadou novinek:

ScratchFix PU-Repairset – řemeslníci mohou profitovat z nové sady na lokální opravu poškrábaných PUR-povrchů na vinylových a jiných elastických podlahách.

Renovace podlah pod motem "Artful Floors" – ve spolupráci s mnohými umělci vznikla série více než 100 obrázkových motivů, které je možno použít pro renovaci elastických a litých podlah systémem PU-Siegel nebo PU-Color.

SprayMop – zcela nový sprejový mop od CC-Dr. Schutz pro rychlé a jednoduché sprejové čištění všech tvrdých podlah, jako např. parkety, korek, laminát, PVC, vinyl, linoleum, kámen a dlažba. SprayMop je ideální především pro ty podlahy, které jsou choulostivé na vlhkost.

eukula – ochrana korku a parket – zcela nově koncipovaný profesionální sortiment olejů, barevných olejů, louhů a laků na dřevěné a korkové podlahy. Nové reakční tvrdidlo pro všechny impregnační oleje. Sortiment louhů, který umožňuje vytvářet kreativní efekty na dřevěných podlahách.

DEMA DEKOR CZ s.r.o.
na office@dema-dekor.cz
nebo tel. +420 602 124 222
www.dema-dekor.cz
zpět na začátek