Brusivo, Unašeče, Kartáče, Diamantové pady Dr. Schutz a DCS Twister

zpět na rozdělení
Satelittenteller

Satelitní talíř

Unašeč je možné objednat pro tyto stroje: SRP 1 / Numatic / SRP 2 / Schwamborn / Taski / Taski ED / Sorma / Columbus (Ø 405 mm) / Wirbel / Wolf / Cleanfix / WETROK

Satelitní brusný talíř se čtyřmi samostatnými otočnými satelitními talíři o průměru 150 mm. Pro jemné broušení parket a dřevěných podlah, vhodný také pro opracování povrchů vhodných elastických podlah, jako např. hladkých homogenních PVC. Součástí dodávky jsou ochranné vložky, které chrání suchý zip před znečištěním a brzkým otěrem. Tyto vložky je možné kdykoliv jednoduše vyměnit. Satelitní talíř je ideální pro použití s brusivem Abranet.

Abranet_ACE_150mm_Grip_P80

Abranet Ace - keramické brusivo pro hladké povrchy - Ø406 mm, Ø150 mm a obdélník 70x198 mm

Zrnitosti 80, 120 a 150

Keramické brusivo s velkým výkonem a extra dlouhou životností. Pro neutralizační fázi na hladkých elastických podlahách před aplikací permanentních PU-nátěrů. Ideální také pro jemné dobroušení dřeva nebo mezibroušení mezi lakováním dřeva. Čisté broušení s velmi mírnou hloubkou drsnosti. Ještě lepší výsledky lze dosáhnout ve spojení s Interface Padem. Jako nosič lze použít také běžné tvrdé pady. Obzvláště vhodné je toto brusivo také pro velmi tvrdé povrchy nebo náročné brusné operace.

ABRANOPP_406150mm

Abranop extreme - brusivo pro strukturované povrchy - Ø406 mm, Ø150 mm a obdélník 70x198 mm

Pro strukturované a velmi silně strukturované povrchy. Speciálně také pro podlahy s nopy. Vysoká abrazivita, ale přesto šetrné k povrchu. Speciální směs brusných zrn pro bezpečné výsledky. Použitelné pro neutralizační fázi zamokra s vodou. Životnost až 150 m2 (závisí na konkrétní podlaze a stavu povrchu). Použitelný na všechny běžné unašeče padů.

Handblock 70x198mm Grip 22L Grau

Ruční kostka 70x198 mm s odsáváním

Ruční kostka s odsáváním pro brusivo Abranet a Abranop 70x198 mm. Pro dobrušování krajů a rohů.

DrSchutz_Gritbürste violett

Grit kartáč fialový

Speciální kartáč s hrubými štětinami s nástřikem brusného zrna. Agresivní odstraňování silného navrstvení polymerních disperzních nátěrů. Při základním čištění pomáhá tento kartáč rychle odstraňovat staré nátěry bez typického zanešení běžného padu. Redukuje čas čištění a šetří náklady na materiál.

Grit kartáč je možné objednat pro tyto stroje: SRP 1 / Numatic / SRP 2 / Schwamborn / Taski / Taski ED / Sorma / Columbus (Ø 405 mm) / Wirbel / Wolf / Cleanfix / WETROK

DrSchutz_Gritbürste blau

Grit kartáč modrý

Univerzální kartáč pro základní čištění se štětinami s nástřikem brusného zrna. Bezpečné odstraňování silného navrstvení polymerních disperzních nátěrů z hladkých a mírně strukturovaných podlah. Redukce času čištění, úspora nákladů na materiál, dlouhá životnost, žádné zanášení jako u běžných padů.

Grit kartáč je možné objednat pro tyto stroje: SRP 1 / Numatic / SRP 2 / Schwamborn / Taski / Taski ED / Sorma / Columbus (Ø 405 mm) / Wirbel / Wolf / Cleanfix / WETROK

DrSchutz_Gritbürste rot

Grit kartáč červený

Jemný čistící kartáč se štětinami s nástřikem jemného brusného zrna. Pro čištění silně strukturovaných povrchů podlah. Nerovnoměrné štětiny zvládnou jak hluboké tak mělké struktury. Redukce času čištění, úspora nákladů na materiál, dlouhá životnost, žádné zanášení jako u běžných padů.

Grit kartáč je možné objednat pro tyto stroje: SRP 1 / Numatic / SRP 2 / Schwamborn / Taski / Taski ED / Sorma / Columbus (Ø 405 mm) / Wirbel / Wolf / Cleanfix / WETROK

High Performance Pad_schwarz_410mm

High Performance Pad Ø410 mm

Tento pad se vyznačuje velmi otevřenou strukturou vláken a agresivním brusným zrnem. Je vynikající pro rychlé a efektivní odstraňování odolných ochranných nátěrů a také defektních permanentních PU-nátěrů. Použitelný pouze na odolné povrchy. Může způsobit nevratná poškození!

Twister 17“ Red - červený zrnitost 400

Twister 17“ Red - červený zrnitost 400

Pro náročné čištění opotřebených kamenných podlah. Kotouče Twister™ Red účinně odstraní škrábance a skvrny a zanechají čistý matný povrch, dobře připravený pro další kroky Twister™. Dokonale vyčistí keramickou dlažbu Taurus - slinutá dlažba (zašedlost, stopy po pneumatikách, mastnotách, ...)

Twister 17“ White - bílý zrnitost 800

První krok čištění metodou Standard nebo Intensive Twister™. Kotouče Twister™ White odstraní drobné škrábance a zanechají sametově matný a čistý povrch, dobře připravený pro další kroky Twister™.

Twister 17“ Yellow - žlutý zrnitost 1500

Druhý krok čištění metodou Standard nebo Intensive Twister™. Tato fáze zanechává dobře připravený povrch pro poslední krok metody Twister™.

Twister 17“ Green - zelený zrnitost 3000

Poslední krok čištění metodou Standard nebo Intensive a také každodenní údržby podlahy. Při pravidelné aplikaci tento krok zaručí účinnou údržbu a vysoký lesk. Kotouče Twister™ Green jsou ideální pro všechny typy podlahových materiálů, jako například kámen, vinyl či linoleum. Jsou vhodné pro vysokootáčkové leštění materiálů HTC Superfloor ™, terazza a přírodního kamene. Kotouče Twister™ Green jsou také velmi účinné pro leštění elastických podlah ošetřených polymerním nátěrem.

Pads_lineal

Dr. Schutz PU sanační pad šedý - velikost 17“

Abrazivní sanační PAD v Top-kvalitě pro jemné přebrušování elastických podlah s výrobní PUR úpravou povrchu nasucho i za mokra. Je optimální pro přípravu všech tvrdých podlah před aplikací Dr. Schutz 2K-polyuretanových ochranných nátěrů. Pozor: Práce s tímto padem vyžaduje zkušenosti. Realizátor musí rozhodnout o možnosti nasazení na konkrétním povrchu a je také poté plně odpovědný za výsledek!

 

Dr. Schutz Diamant 50 / Diamant 100 - velikost 17“

Diamantové pady zrnitosti 50 a 100 pro náročné odbrušování laku a navrstvených nátěrů z různých povrchů. Pro brusné čištění kamene, terasa a betonu. Pozor: Práce s tímto padem vyžaduje zkušenosti. Realizátor musí rozhodnout o možnosti nasazení na konkrétním povrchu a je také poté plně odpovědný za výsledek!

zpět na začátek