Běžné a intenzivní čističe, dezinfekce, odstraňovače skvrn

Běžné denní čištění, intenzivní čištění, plošná dezinfekce povrchu, odstraňování skvrn – vše pro každodenní provoz.

zpět na rozdělení
PU-čistič _5l_Mockup_DPU-čistič_750ml_Mockup_D

PU čistič

Čistící koncentrát pro čištění po pokládce a běžné čištění všech podlahovin s jakoukoliv PU/PUR-úpravou povrchu nebo lakovaných některým Dr. Schutz PU nátěrem. Vysoká čistící síla také na mastné usazeniny. Žádné vylouhování povrchu, žádná tvorba šedých závojů. Čištění bez tvorby zbytkového ošetřovacího filmu a beze šmouh. Pro bezpečné protiskluzné povrchy. Možno používat ve všech typech čistících automatů.

Splňuje požadavky normy DIN 18032 pro čištění všech sportovních podlahovin.

Balení: 750 ml, 5 l, 10 l

Technické listy: cz

Datový list složek: cz

Bezpečnostní listy: czsk

DrSchutz_ESD_FloorCleaner_10l_GB (2)

ESD Floor Cleaner

Novinka! Čistící koncentrát pro běžné čištění a čištění po pokládce všech vodivých podlah (ESD podlah). Ideální také pro čištění podlah, které byly lakovány vodivým systémem Dr. Schutz ESD Siegel. Vynikající vázání nečistot a mastných usazenin. Žádné vylouhování povrchu, žádná tvorba šedých závojů, čištění beze šmouh.

Balení: 10 l

Leták: Informační leták k renovaci vodivých podlahovin polyuretanovými vodivými laky pomocí Dr. Schutz ESD systému je ke stažení zde.

Technické listy: cz

Bezpečnostní listy: czsk

R 1000-čistící přípravek_5l_Mockup_DR 1000-čistící přípravek_750ml_Mockup_D

R 1000 čistící přípravek

Ošetřovací a čistící prostředek pro běžné čištění a ošetřování všech elastických podlah a tvrdých podlah. Na bázi vodou rozpustných ošetřovacích komponentů, které nevyžadují žádné životní prostředí zatěžující základní čištění. Čistí a ošetřuje v jednom pracovním kroku. V používaných koncentracích je pH neutrální. Vhodný pro použití ve všech čistících automatech.  Doporučen také pro první ošetření gumových podlah. Vynikající vázání nečistot a mastných usazenin Působí protiskluzně, je antistatický a hedvábně matný. Splňuje požadavky normy DIN 18032 (kluznost) pro sportovní podlahy.

Balení: 750 ml, 5 l, 10 l

Technické listy: cz

Datový list složek: cz

Bezpečnostní listy: czsk

Aktivní čistící přípravek R 280_10lAktivní čistící přípravek R 280_750ml_Mockup_D

Aktivní čistící přípravek R 280

Neutrální aktivní čistič pro běžné čištění podlah a šetrné odstraňování silných nečistot a mastnot. Ideální pro čištění po pokládce jak v domácnostech, tak v objektech. Bez narušení ochranných nátěrů a filmů. Použitelný pro všechny omyvatelné povrchy. Vynikající čistící a emulzní vlastnosti.

Balení: 750 ml, 10 l

Technické listy: cz

Datový list složek: cz

Bezpečnostní listy: czsk

Dezinfekƒní prostředek_5l_Mockup_D

Dezinfekční prostředek /koncentrát/

Produkt pro plošnou dezinfekci vytíráním v nemocničním prostředí. Tekutý koncentrát bez alkoholu na bázi terciálního alkylaminu. Baktericidní, fungicidní a virucidní účinek (např. proti viru Hepatitis-B). Kombinace účinné látky a povrchově aktivních látek umožňuje vysokou povrchovou aktivitu při současně nízké pH-hodnotě. Zkoušen a certifikován dle standardních metod a směrnic.

Balení: 5 l

Technické listy: cz

Datový list složek: cz

Bezpečnostní listy: czsk

DrSchutz_Desinfektionsreiniger-K_5l_Mockup_D

Disinfectant Cleaner C

Podlahy - Dezinfekční čistič pro plošnou dezinfekci vytíráním ve zdravotnickém a potravinářském prostředí. Tekutý koncentrát na bázi kvarterních amoniových sloučenin. Má baktericidní, fungicidní a virucidní účinek. Kombinace účinné látky s kationaktivními a také amfolytickými tenzidy umožňuje vysokou aktivitu přípravku na povrchu, vynikající schopnost pohlcování nečistot a čistící účinek při zároveň nízké hodnotě pH. Testován podle standardních metod a požadavků směrnic.

Technické listy: cz

Bezpečnostní listy: czsk

DrSchutz_SaniSchutz_FDR_500ml_D_GB_CZ

SaniSchutz Dezinfekce na povrchy

Tvrdé omyvatelné povrchy - Plošný dezinfekční čistič pro všechny vodě odolné povrchy. Určen pro použití ve veřejných i privátních prostorách, především ve zdravotnictví. Tekutý a pro přímé použití  upravený roztok na bázi kvarterních amoniových sloučenin. Má baktericidní, fungicidní a virucidní účinek. Vhodný pro elektrostaticky vodivé povrchy. Kombinace účinné látky s kationaktivními a také amfolytickými tenzidy umožňuje vysokou aktivitu přípravku na povrchu, vynikající schopnost pohlcování nečistot a čistící účinek při zároveň nízké hodnotě pH. Testován podle standardních metod a požadavků směrnic.

Technické listy: cz

Bezpečnostní listy: czsk

DrSchutz_SaniSchutz_HDM_100_200ml_D

SaniSchutz Dezinfekce na ruce

Ruce - Pro hygienickou dezinfekci rukou. Určeno pro všechny oblasti související s hygienou ve zdravotnictví, průmyslu a domácí péči. Vynikající snášenlivost také při dlouhodobém použití. Výborný okamžitý účinek. Účinnost proti obaleným virům. Při opakovaném použití se zvyšuje vlhkost pokožky.

Technické listy: cz

Bezpečnostní listy: czsk

Elatex_200ml_Mockup_D

Elatex

Univerzální odstraňovač skvrn bez tenzidů. Pro odstraňování rýh od gumových podpatků a odolných skvrn jako např. zbytky lepidel, cola, ovocné šťávy, kečup, propiska, marmeláda, červené víno, káva, čokoláda, žvýkačka, krém na boty, lak na nehty, asfalt, fix apod. Posiluje také účinnost základních čističů při odstraňování polymerních nátěrů (vosků, polišů..).

Balení: 200 ml

Technické listy: cz

Datový list složek: cz

Bezpečnostní listy: czsk

Spraymax_1l_Mockup_D

Spraymax

K životnímu prostředí ohleduplný čistič pro všechny tvrdé povrchy (PVC, linoleum, parkety, laminát, dlažba). Ideální použití ve spojení s Dr. Schutz sprejovým mopem Spraymop. Naplnit nádobku sprejového mopu, pohybem páčky jemně sprejovat čistič na podlahu a snadno a rychle vytírat volně ležící prach a jemné nečistoty. Spotřeba: 1 l = více než 600 m2.

Balení: 1 l

Video: Na tomto videu je ukázka použití produktu Spraymax ve spojení se sprejovacím mopem Spray Mop.

Technické listy: cz

Datový list složek: cz

Bezpečnostní listy: czsk

zpět na začátek