Lité podlahy cementové, epoxidové a polyuretanové

Zde najdete kompletní sortiment pro čištění, základní čištění a renovaci povrchu.

zpět na rozdělení

2K - Polyuretanové ochranné vrstvy - pro extrémně dlouhou ochranu

CC-PU-ochranná_5l_Mockup_D (2)

PU ochranná vrstva /PU Siegel/

Speciální 2K-polyuretanový nátěr na vodní bázi pro dlouhodobou ochranu podlah. Redukuje přilnavost nečistot a ulehčuje běžné čištění. Vysoce odolný ochranný film, vynikající elasticita a dobrá odolnost vůči bezbarvým chemikáliím. Výborný rozliv a přilnavost, jednoduchá aplikace. Vysoký podíl pevných částic. Žádné vlastní žloutnutí. Protiskluzná třída R9 (matná). Testováno dle norem DIN 18032-2 a DIN EN 14904, vhodný pro sportovní podlahy (matná). Velmi nízké emise (EMICODE: EC1 R). Pouze pro profesionální použití.

Stupně lesku: lesklý, matný, extramatný, ultramatný.

Balení: 900 ml + tvrdidlo 90 ml, 5 l + tvrdidlo 500 ml

Ke stažení: Informační leták / Brožura - Pro každý objekt optimální ochrana podlahy / Brožura - Dr. Schutz PU Profi systémy pro každou podlahu

Video: Co PU ochranná vrstva zvládne a jak funguje si můžete pustit zde.

Technické listy: cz

Bezpečnostní listy: czsk

CC-SuperPU-Siegel extramatný_5l_Mockup_D (2)

Super PU Siegel

2-komponentní polyuretanový nátěr se zvýšenou hustotou. Jednovrstvý systém při celkovém aplikovaném množství 100 g/m2. Ostatní vlastnosti produktu jsou stejné jako u produktu PU-ochranná vrstva.

Stupně lesku: matný, extramatný.

Balení: 900 ml + tvrdidlo 90 ml, 5 l + tvrdidlo 500 ml

Technické listy: cz

Bezpečnostní listy: czsk

CC-PU-Anticolor_pololesk_2l_Mockup_D (2)

PU Anticolor pololesk

Speciální 2K-polyuretanový nátěr na vodní bázi s mimořádně vysokou hustotou zesíťování a tím zvýšenou odolností proti barevným chemikáliím, migraci změkčovadel a dezinfekčním prostředkům. Varianta PU Anticolor pololesk vykazuje nejvyšší odolnost vůči barevným chemikáliím. Redukuje přilnavost nečistot  a ulehčuje běžné čištění. Odolný ochranný film, vynikající elasticita. Vynikající rozliv a přilnavost, jednoduchá aplikace. Vysoký podíl pevných částic. Protiskluzná třída R9 dle BGR181. Nízké emise (EMICODE: EC2 R). Pouze pro profesionální použití.

Stupně lesku: hedvábně lesklý.

Balení: 2 l + tvrdidlo 500 ml

Ke stažení: Informační letáky pro různé typy objektů - Nemocnice / Autosalony /  Kadeřnické salony

Video: PU Anticolor chrání podlahu před dezinfekcemi a barvamiale také před nevratným zabarvením, které vzniká migrací změkčovadel z gumy.

Technické listy: cz

Bezpečnostní listy: czsk

PU Anticolor /extramat, mat/

Speciální 2K-polyuretanový nátěr na vodní bázi s mimořádně vysokou hustotou zesíťování a tím zvýšenou odolností proti barevným chemikáliím, migraci změkčovadel z gumy a dezinfekčním prostředkům. Nejlepší vlastnosti vykazuje varianta PU-Anticolor pololesk. Redukuje přilnavost nečistot a ulehčuje běžné čištění. Odolný ochranný film, vynikající elasticita. Výborný rozliv a přilnavost, jednoduchá aplikace. Vysoký podíl pevných částic. Protiskluzná třída R9 dle BGR 181. Nízké emise (Emicode: EC2R).Pouze pro profesionální použití.

Stupně lesku: matný, extramatný

Balení: 900 ml + tvrdidlo 2x 90 ml, 5 l + tvrdidlo 2x 500 ml

Ke stažení: Brožura - Dr. Schutz PU Profi systémy pro každou podlahu

Technické listy: cz

Bezpečnostní listy: czsk

PU Color + PU Design = Barevná renovace povrchu podlahovin

Barevné povrchové úpravy a renovace povrchu všech litých podlah minerálních, epoxidových a polyuretanových. Barevná renovace povrchu všech typů elastických podlah – PVC, vinyl, CV, linoleum, kaučuk. Barevné intarzie, grafika, loga – neomezené možnosti dle vašich představ a přání. Podrobnější popis najdete v informačním letáku PU Color.

CC-PU-Color_5,5kg_Mockup (2)

PU Color

Speciální barevný permanentní 2-komponentní nátěr na polyuretanové bázi pro barevnou renovaci povrchu různých typů podlah. Barvu je možné vybírat z různých barevnic – RAL-K5, NCS, Protone, Sikkens. Další informace ve speciálním ceníku a v letácích a brožurách. Pozor: Určené pouze pro odborné a vyškolené  prováděcí firmy. Výroba barvy vždy na zakázku.

Balení: 1 kg + tvrdidlo 90 ml, 5,5 kg + tvrdidlo 500 ml

Ke stažení: Informační leták PU Color / Leták - PU Design - popis systému a výhod / Brožura - PU Design - Děláme ze starého nové

Video: Aplikace nátěru PU Color včetně techniky mramorování - zde

Technické listy: cz

Bezpečnostní listy: czsk

Doplňkové produkty a penetrace

DrSchutz_R10Additiv_Etikett_mockup_D (2)

R10 Additiv

Novinka! Přísada pro tvorbu struktury ke zvýšení protiskluznosti povrchu. Pro Dr. Schutz 2K-Laky na vodní bázi. Tekutý preparát pro jednoduché použití. Efektivní výsledek. Protiskluzná třída R10 dle BGR 181 a DIN 51130.

Balení: 500 ml

Technické listy: cz

Bezpečnostní listy: czsk

DrSchutz_Gebinde_AntislipAdditiv_440g_Mockup_GB (2)

Antislip přísada

Přísada na bázi keramiky s hrubší zrnitostí. Pro všechny Dr. Schutz 2K-laky. Díky této povrchové struktuře se významně zvýší protiskluznost. Vzhledem ke kulaté formě zrna je dosaženo silné struktury, ale povrch není náchylný na špinění. Protiskluzná skupiny C pro mokré prostory dle DIN 51097. Protiskluzná třída R11 při použití se všemi 2K-laky Dr. Schutz a eukula. Pouze pro profesionální použití.

Balení: 440 g

Technické listy: cz

Bezpečnostní listy: czsk

DrSchutz_DuroPlus_L_1l (2)

duro plus L přísada

Tekutá přísada pro zvýšení odolnosti nátěru proti poškrábání a ke zmatnění nátěru. Pro všechny varianty produktů Dr. Schutz PU ochranná vrstva, Dr. Schutz Super PU Siegel a Dr. Schutz PU Anticolor. Lehké zpracování, efektivní výsledek.

Balení: 1 l

Ke stažení: Informační leták pro zatěžované objekty.

Video: Jak funguje ochranný nátěr, který je vytvrzený duro plus L přísadou si můžete prohlédnout zde.

Technické listy: cz

Bezpečnostní listy: czsk

CC-Super-Bond_5l_D (2)

Super Bond

Aktivační penetrace pro nesavé silikátové podklady před aplikací nátěrů Dr. Schutz PU ochranná vrstva, Dr. Schutz PU Anticolor nebo Dr. Schutz PU Color. Bez rozpouštědel, jednoduché použití, netvoří film. 

Balení: 5 l 

Video: Prohlédněte si, jakou přilnavost k podkladu má PU-nátěr díky penetraci Super Bond

Technické listy: cz

Bezpečnostní listy: czsk

CC-Primer_5l_Mockup_D (2)

Primer /pro minerální cementové podlahy/

Penetrace na vodní bázi pro povolené savé minerální podklady na cementové bázi před lakováním Dr. Schutz PU ochrannou vrstvou nebo Dr. Schutz PU Anticolor. Aplikace válečkem. Redukuje savost, vylepšuje přilnavost následných nátěrů. Dobrá nasávací schopnost, stejnoměrná optika, jednoduché použití. 

Balení: 5 l

Technické listy: cz

Bezpečnostní listy: czsk

zpět na začátek